Yhteystiedot

yhteystiedot

Pääkaupunkiseutu, Vantaa

Toimisto
Puh. 020 728 8724
Samuli Yrttimaa, myynti
Puh. 020 728 8725
samuli.yrttimaa@ictum.fi
Ville Mäkinen, myynti
Puh. 020 728 8726
ville.makinen@ictum.fi
Tomi Aarne, myynti
Puh. 040 088 7788
tomi.aarne@ictum.fi
Mika Peltonen, myynti
Puh. 020 728 8727
mika.peltonen@ictum.fi
Joona Ilola, myynti
Puh. 040 751 3865
joona.ilola@ictum.fi
Mika Huttunen, myynti
Puh. 050 554 9115
mika.huttunen@ictum.fi
Tero Laikkoja, myynti
Puh. 020 728 8721
tero.laikkoja@ictum.fi
Juha Ruohisto, myynti
Puh. 040 734 8372
juha.ruohisto@ictum.fi
Huolto ja asennus
Puh. 020 728 8729
service@ictum.fi